Na úvodní stránku

Kohoutov

perla Podkrkonoší

Na úvodní stránku

 

Úvodní stránka

Obecní úřad

Firmy a služby

Stalo se

Procházka obcí (Fotogalerie)

Lidová řemesla

Společenský život

 

Moje oblíbené stránky

http://pensionkohoutov.webnode.cz/

Nový Jork a Kohoutov, mé obce nejmilejší
tady nás najdete
Najdete nás tady ...
Všechny cesty vedou do Kohoutova, nebo alespoň kolem
 
Kde naši vesničku najdete?
Na vědomost se dává:
8. 7. 2021 "Slavnosti lidových řemesel v Kohoutově" se letos opět neuskuteční
11. 5. 2021 Příjem přihlášek k Lidovým řemeslům byl právě ukončen. Všichni dosud přihlášení trhovci se mohou považovat za přijaté. Vyrozumění obdržíte během dvou týdnů.
1. 3. 2021 00:00

Pro ty, kteří ještě stále vidí světlo na konci tunelu, zahajuji příjem přihlášek k Lidovým řemeslům v Kohoutově 2021. Já osobně vidím leda tunel na konci světla, ale co bych pro vás neudělal.

  MUDr. Koumarová - ordinační hodiny a aktuální sdělení
25. 2. 2013 Od 25. 2. 2013 je k dispozici v Kohoutově i Kladrubech bezdrátový internet včetně VOIP, blíže: www.kudrnac.net Vzkaz pro Telefónica O2: tak dlouho vám pár vidláků nestálo za pozornost, až to dopadlo takhle. Teď si ty dráty můžete smotat a nabouchat do kecek.

 

Volejte pište napište panu starostovi, bude mít radost starostovi cenzuruje váš poskytovatel připojení? Volejte pište Poštmistrovi radši nepište, nerad odpovídá poštmistrovi

Upozornění:

Toto jsou soukromé neoficiální stránky, mající více či méně vztah k obci Kohoutov. Proto jsou obsah, řazení i zpracování všech součástí stránek plně poplatny názorům a životním zkušenostem (nezkušenostem) autora stránek. Pokud se vám tyto stránky nelíbí, prostě je nečtěte.

GDPR disclaimer:

S tím mi můžete... (doplňte si co chcete)